Soubory, na které je odkazováno , nejsou nahrané tímto blogem. Jde pouze o přesměrování pomocí odkazů na soubory nahrané- vytvořené NIKÝM JINÝM. Já osobně tedy nemám co dočinění se soubory, které se dají samovolně stáhnout.

Prosím všechny, aby mě informovali do komentáře, pokud by se nalezl nefunkční odkaz!!
Děkuji :))


Pokud se vám líbí má tvorba Tajemství osudu a chcete jí sledovat dál, tak můžete na Wattpadu zde: https://my.w.tt/WBjv64bpeO ráda za každé shlédnutí a můžete mi samozřejmě i dát hlas za každou kapitolu co se vám líbila 😊.. děkuju za podporu 💜

Paradise Kiss

20. července 2015 v 16:30 |  Anime odkazy ke stažení

Epizody

Počet dílů: 12

Příběh

Yukari je typická studentka, která poslouchá svou matku a snaží se jí vyhovět a její školní docházka je pravidelná. Yukari opravdu dělá vše co může, ale její známky prostě nestačí na tu školu, kam chce jít. Nechce znovu zklamat svou mámu, jak v minulosti. Jako dítě totiž neudělala přijímačky na základní školu jedné významné univerzity. Myslela si, že ji tam máma nechá, když je taková hloupá. Od té doby se učila opravdu usilovně. Jenže její malý bratr je lepší a tak se máma soustředí na něj.
Yukari je zamilovaná do jednoho jejího spolužáka, Tokumori Hiroyuki. Její první láska. Za tři roky však tato láska "získala" pojmenování "neopětovaná". Hiroyuki je milý kluk, dobře vypadá a je obletovaný.
Jednoho dne vraceli se ze školy domů ji na ulici "odchytí" jeden podivný týpek, Nagase Arashi. Lekne se ho a upálil před ním jako o život. Klopýtá však a vletí rovnou do náruče druhého chlapce v ženských šatech, Yamamoto Daisuke, tedy Issabela, a omdlí. Tehdy se před ní otevře brána do nového světa.Odkaz ke stažení


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama