Soubory, na které je odkazováno , nejsou nahrané tímto blogem. Jde pouze o přesměrování pomocí odkazů na soubory nahrané- vytvořené NIKÝM JINÝM. Já osobně tedy nemám co dočinění se soubory, které se dají samovolně stáhnout.

Prosím všechny, aby mě informovali do komentáře, pokud by se nalezl nefunkční odkaz!!
Děkuji :))


Pokud se vám líbí má tvorba Tajemství osudu a chcete jí sledovat dál, tak můžete na Wattpadu zde: https://my.w.tt/WBjv64bpeO

Budu ráda za každé shlédnutí a můžete mi samozřejmě i dát hlas ( hvězdičku ) za každou kapitolu, co se vám líbila 😊..
děkuju za podporu 💜

UPOZORNĚNÍ!! DRUHÝ DÍL ( POKRAČOVÁNÍ ) TAJEMSTVÍ OSUDU ODSTARTOVAL!! POKUD SE VÁM LÍBIL PRVNÍ DÍL, TAK POKRAČOVÁNÍ NAJDETE OPĚT NA WATTPADU ZDE 😊💜

Nová kniha!!! Psaná s dalším autorem! Kniha určitě pobaví... budeme rádi za podporu ^^❤❤ najdete zde: https://my.w.tt/WmJblHXw0R


Listopad 2015

Magie střelného prachu

19. listopadu 2015 v 18:50 Knihy ke stažení

Autor: Ilona Andrews

Příběh

Román mimo hlavní řadu, zasazený do světa série Kate Daniels. Jako bonus novela Magické dary.

Andreu Nashovou možná vyhodili z řad Rytířů milosrdné pomoci jen proto, že je podle nich "hřích" být kožoměncem, ale ona se odmítá stáhnout do ústraní a lízat si rány. Možná přišla o vše, na čem dosud usilovně pracovala, ale když jí život staví do cesty překážky, je připravená se s nimi porvat - jen si na to musí vybrat ten správný kalibr. Zatímco se snaží znovu najít pevnou půdu pod nohama, pracuje pro Špičkově ostrou vyšetřovací agenturu, firmu své nejlepší kamarádky Kate Danielsové.
Ale když někdo nečekaně zabije kožoměnce pracující pro Rafaela Medranu, Andreina bývalého milence a alfu samců klanu Boud, dostane na starost ten nejhorší případ ve své kariéře. Andrea a Rafael budou muset spolupracovat, aby polapili mocného zabijáka, a stihnout to dřív, než se stačí zabít navzájem nebo než to jejich záhadný cíl udělá za ně. Ale když zachraňujete svět, občas je nějaká menší oběť potřeba, nebo ne?
První vydání.


Ke stažení


Espressologie

19. listopadu 2015 v 18:29 Knihy ke stažení

Autor: Kristina Springer

Příběh

Sedmnáctiletá studentka Jane si přivydělává v malé kavárně jako baristka a časem vytvoří teorii, podle níž se charakter lidí pozná dle jejich oblíbené kávy. Tak si vyzkouší dát dohromady zamlklé černé presso s jiskřivou mocha. I jí samotné to přijde jako trochu bláznivý nápad, ale jen do doby, než dá dohromady několik párů, kterým to pak úžasně klape. V tu chvíli se z ní stává espressologická hvězda, k níž si chodí pro radu a rande lidé z celého města. Ale dokáže Jane najít životní lásku i pro sebe nebo bude jediná, komu se štěstí vyhne.


Ke stažení


Život a Já

19. listopadu 2015 v 17:20 Myšlenky


Dnes jsem přemýšlela. O ničem vážním, jen o sobě a o žívotu. Pod pojmem život si každý představí něco jiného. Já osobně si pod ním představuju tři slova OSUD, BUDOUCNOST a jednu velkou rozehranou HRU.


Proč OSUD...?
Každý den žiju s pocitem, že nějaký OSUD mám sepsaný. Každičký z nás má nějaký sepsaný. A také vím, že se mu nedá vyhnout. To je nejspíš pravda, ale to neznamená, že ho nemůžu změnit. Všichni máme volbu. Každý z nás se jednou ocitne na rozcestí a řekne si ,, Co ted?" A je jen na mě, jaké rozhodnutí učiním a jakou cestou se rozhodnu vydat. A jákými skutky spečetím svůj OSUD.

Proč BUDOUCNOST...?
Slova OSUD a BUDOUCNOST jsou slova, které mají .. spojení. Na BUDOCNOSTI zavysí můj OSUD. Pokud mám v osudu např., že nedokončím školu ( což se snad nikdy nestane :D ), znamená to, že si v budoucnu nikdy nemůžu najít práci, po které jseM tolik toužila. Já od své budoucnosti očekávám hodně. Ve svém životě jsem si stanovila vysoké cíle a hodlám jich dosáhnout.

A nakonec.... proč HRU?
To je jednoduchý. Představte si velkou šachovnici a jako svého protivníka rovnou Život. Myslím si, že celý svůj život hraju hru se životem. Je to těžká hra. Může být plná bolesti, smutku, ale i radosti a přátelství. Není jednoduché s ním hrát, je to silný protivník, který před námi neustoupí, ale přesto se někdy smiluje a poskytne nápovědu, jak pohnout naší figurkou dál. Někdy balancuju na hraně prohry, ale nevzdám se, najdu tu rovnováhu, protože ho nenechám vyhrát, jediné co mě může zastavit je snad už jen smrt :D.Svůdné nebezpečí a Svůdné zúčtování

18. listopadu 2015 v 16:28 Knihy ke stažení

Druhý a třetí díl Svůdná trilogie

Autor: Wendy Higgins

Svůdné nebezpečí

Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba - právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?

Svůdné zůčtování

Pekelné zlo ovládá svět a jeho nejbližším terčem je osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím "nefilem čistého srdce" z dávného proroctví, který je jediný může smést ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili.

Svůdné zúčtování je posledním dílem trilogie, v němž se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svou spásu a svobodu světa.


Ke stažení

2. zde
3. zde

První

18. listopadu 2015 v 16:04 Knihy ke stažení

Tak tady přináším poslední díl Selekce.. užij te si ho :)

Autor: Kiera Cass

Příběh

Když byla America vybrána do Selekce, ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah samotné koruny, natož k srdci prince Maxona. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.


Odkaz ke stažení


Co o vás prozradí vaše oči

14. listopadu 2015 v 16:17 Zajímavosti

Hlavní je barva

První, co vás upoutá, je barva očí. Modrá se spojuje s upřímností, hnědá s vášní, zelená s podmanivostí. A dále?


Modré a Šedé

K modrým patří věrnost, pravdomluvnost, dodávají naději, inspiraci. Jejich majitelé jsou oddaní, mírumilovní a upřímní. Na druhé straně umějí být chladní, depresivní, melancholičtí, apatičtí nebo příliš starostliví. Naleznete mezi nimi mnoho vynikajících umělců, ale také těch, kdo schopně manipulují druhými. Životního partnera by si měli vybírat instinktivně, jen z lásky, jinak budou mít všeho dost, a prostě odejdou. Rozpady vztahů mezi stejně modrookými hrozí proto, že se chtějí navzájem převychovávat, dominovat druhému.


Hnědé

Hnědoocí lidé jsou solidní, vyrovnaní, poskytují bezpečí. Mají vůli, jsou vášniví, na opačné straně škály jsou ti s propady nálad, pocity bezmocnosti, kteří se kají za vyřčené. Mívají pocit, že svět je tu jen pro ně. Umí-li využít svoje přednosti, budou velmi úspěšní ve všem, co si usmyslí. Najdete je mezi většinou workoholiků. Vztah mezi hnědookými musí být založen na toleranci, občas na sebezapření. Často se dávají dohromady se zelenookými, ti musí být připraveni vzít na sebe většinu běžných úkolů, zodpovědnosti a starostí, potom vztah hladce funguje.


Zelené

Majitelé zelených očí v sobě nesou potenciál věčného mládí, plodnosti, stability, trpělivosti, klidu a blahobytu. Jsou spolehliví a ochotní, jejich hlavním úkolem je oblíbit si sebe sama. Zvrtnou-li se do opaku, jsou nenávistní, často nemocní, disharmoničtí, vzteklí a lakomí. Umí dávat hodně lásky, ale potřebují jí hodně dostávat. K nepřátelům jsou tvrdí. Modroocí dokážou zelenooké naprosto ovládnout a uchopit se v partnerství role vůdce. Hnědoocí jsou pro zelenooké velmi přitažliví, vztahy bývají celoživotní. Vztah dvou zelenookých má v sobě mnoho žárlivosti a podezíravosti.

Všechny děti se rodí s krásnýma očima, i vy. Oči jsou zrcadlem duše.

Tajemství (J. Sorensen)

14. listopadu 2015 v 15:41 Knihy ke stažení

Autor: Jessica Sorensen

Tajemství Elly a Michaela

Chtěla se stát někým jiným. A on chtěl, aby zůstala stejná jako dřív…

Ella dříve nosila srdce na dlani, bylo jí všude plno a zvysoka kašlala na všechna pravidla. Pak ale nastoupila na vysokou a udělala za dřívějším životem tlustou čáru. Stala se z ní nová Ella, která dělá, co se od ní čeká, je smířlivá a pečlivě skrývá všechny své problémy. Jenomže se blíží prázdniny a Ella nemá kam jet. Leda domů. A tam hrozí, že všechno, co v sobě tak pečlivě pohřbila, znovu vyplave na povrch. Zvláště když vedle bydlí Michael.

Je chytrý, sexy a sebevědomý. Dokáže se Elle dostat pod kůži jako nikdo jiný. Ví o ní všechno, zná její nejtemnější tajemství. Odjakživa ji miloval a teď je odhodlaný probudit v ní znovu takovou Ellu, jaká byla dřív. A je ochoten pro to udělat cokoli...

Ella a Michael navždy

Může láska přetrvat navěky?

Ella a Michael se dokázali poprat s životní tragédií i se zlomeným srdcem. Teď je ale dělí tisíce kilometrů a vztah na dálku vystavuje jejich lásku těžké zkoušce.

Ella se vrátila do školy a snaží se moc nemyslet na budoucnost - kvůli komplikovaným rodinným vztahům je pro ni dost těžké přežít každý další den. Tolik by si přála být po boku Michaela, ale na druhou stranu nechce být překážkou na cestě ke splnění jeho životního snu.

Michael je na turné se svou kapelou a podle všeho by měl být šťastný. On však v hloubi duše ví, že k úplnému štěstí mu něco chybí: Ella. Její nepřítomnost je pro něj mnohem těžší, než by čekal. Stýská se mu, touží po ní... Nemůže ale přece dopustit, aby kvůli němu odešla ze školy!

Když byli spolu, nic nebylo nemožné. Ale teď je všechno jinak. A když jejich už tak dost křehký svět zasáhne další tragédie, bude muset jeden z nich udělat rozhodnutí, které by je mohlo odloučit navěky...


Ke stažení

1. zde
2. zde

Dech

14. listopadu 2015 v 15:23 Doporučené knihy

Serie, která má nádherný a silný příběh .... Já jen Doporučuji

Autor: Rebecca Donovan

Důvod dýchat

"Toto je místo, kde jsem měla být v bezpečí a všechno mělo být snadné. Nikdo se se mnou neusiloval skamarádit a já jsem si držela odstup. Jak mohl Evan Mathews rozházet můj vesmír za jediný den? "
V klidném městě Weslyn, kde se většina lidí zajímá zejména o to, zda budou vidění as kým, Emma Thomasová by byla nejraději neviditelnou. Mnohem více starostí má s předstíráním vlastní dokonalosti - musí si natahovat rukávy, aby zakryla své modřiny, protože nikdo nemůže zjistit, jaký vzdálený je její skutečný život od dokonalosti. Z ničeho nic však Emma najde lásku. A ta ji nutí uvědomit si, že i ona je člověk a že i ona si zaslouží plnohodnotný život - a to i za cenu odhalení strašného tajemství, které se snaží zoufale skrývat.
Příběh jedné dívky o lásce, která mění životy, o nevýslovné krutosti a náhlé šanci na vykoupení se z pekla.

Sotva dýcham

Emma dostala šanci žít a podařilo se jí dostat se z pekla, které dennodenně zažívala se svou tetou. Pomalu se vzpamatovává ze strašlivé traumata a zkouší žít bez strachu. Každou noc ji však pronásledují strašidelné sny.

Po čase stráveném v Sarina domě se rozhodne přestěhovat se ke své matce. Emmina dobrota a víra v lidi jejím dlouho brání uvědomit si pravdu o své blízké. To, že ani život s vlastní matkou Emmě nedodá pocit štěstí a klidu, po kterém celý život touží, ji trápí a noří se stále hlouběji do ponurých zákoutí své duše. O její tajemství už ví celý Weslyn, navíc s matkou po boku ji čekají další nepříjemné situace. Modřiny sice zmizely, ale jizvy se nezahojí.

Budou Evan a Sara stačit na to, aby si Emma uvědomila, že i ona si zaslouží opravdový život? Co všechno si ještě bude muset vytrpět, dokud bude opravdu šťastná? A podaří se jí vůbec někdy spát klidně, bez nočních můr?

Na konci s dechem

"Uvnitř stále hořím. Přemýšlela jsem, co bych měla udělat, abych to utrpení v sobě potlačila. Nezvládala jsem to udělat sama. Potřebovala jsem pomoc. Byla jsem zoufalá. "
Emma Thomasová se skrývá. Před všem a před každým ... včetně jejího samé. Ale nemůže se skrývat navždy. Její minulost ji najde, a její tajemství nezůstanou v tichu - a nezáleží na tom, jak moc chce, aby jí odpustili. Emma zjistí, že upřímnost může zranit více než zrada, a že pravda může mít cenu jediné lásky, jakou kdy měla.
Dlouho očekávaný závěr série Dech budou čtenáři hltat se zatajeným dechem.


Ke stažení

1. zde
2. zde
3. zde

Nora Greyová

14. listopadu 2015 v 14:39 Knihy ke stažení

Autor: Becca Fitzpatrick

Zavržený

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy.
Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř.
Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně.
Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět.
Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory.
Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"

Crescendo

Nořin život má stále daleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážného anděla. Patch je tajemný, nádherný, magneticky přitažlivý, ale navzdory tomu, jakou roli má hrát v Nořině životě, se chová všelijak, jen ne andělsky. Je ještě vyhýbavější než dřív a k tomu se zdá, že tráví stále víc a víc času s Nořinou úhlavní sokyní Marcií Millarovou.
Nebýt Patchova nepochopitelného jednání, Nora by Scotta Parnella, starého rodinného přítele, který se přestěhoval zpátky do města, sotva vzala na vědomí. Jenže Noru ke Scottovi začne cosi přitahovat - navzdory pocitům, které ji varují, že Scott před ní zřejmě skrývá nějaké tajemství.
Noru navíc celou dobu pronásledují obrazy jejího zavražděného otce. Začne se zajímat, zda její původ nemá něco společného s jeho smrtí, a následkem toho jí hrozí stále větší a větší nebezpečí. Nora se zoufale snaží zjistit, co se vlastně v minulosti stalo, ale možná že některé události je lepší nechat spát, protože pravda může zničit vše - a všechny, kterým Nora věří a které má ráda.

Ticho

Třetí díl navazující na romány Zavržený a Crescendo. Nedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku.

Finále

Nora si je svou láskou k Patchovi jistá víc než kdy předtím. I když z nich jejich rozdílný původ a osud může udělat nepřátele, Nora se k Patchovi nikdy nedokáže otočit zády. Nyní však musejí čelit dosud nejvážnější hrozbě. Překoná jejich láska širokou propast, která je dělí? Bude ještě možné znovu vybudovat to, co bylo zničeno? Nepřátelské strany jsou dané - ale na které z nich stojí Nora a na které Patch?


Ke stažení

1. zde
2. zde
3. zde
4. zde

Vznešení mrtví

14. listopadu 2015 v 14:22 Knihy ke stažení

Autor: Barb Hendee, J. C. Hendee

Dhampir

Má pověst nejhrozivější lovkyně upírů v zemi. Jmenuje se Magiera. Nezná svůj původ, nezná svou budoucnost. Ví však, co ji čeká v přítomnosti... Rashed - mocný upír hodlá pomstít smrt svého bratra, kterou má shodou okolností na svědomí právě Magiera. Pro lovkyni a jejího partnera, elfího míšence a skvělého bojovníka Leesila, přestá...

Zloděj životů

Magiera - dhampir a lovkyně nemrtvých - se vydává se svým přítelem Leesilem - elfím míšencem a cvičeným zabijákem - do města Bely, aby zničila upíra, který zavraždil dceru místního radního.

Jenže upír není jen jeden... Magiera navíc musí čelit zaklínači vládnoucímu magií i arogancí místního honorace... A do hry ještě vstupuje stín Leesilovy minulosti v podobě zabijáka, který má jediný cíl - Leesilovu smrt...

V cizím městě a mezi lidmi, kteří na upíry nevěří, se Magiera musí postavit nejen nepřátelům, ale i vlastní minulosti. Netuší však, že má být pouhým pěšákem v daleko záhadnější partii...

Sestra mrtvého

Magiera je dhampir - napůl člověk, napůl upír. Byla stvořena k zabíjení nemrtvých. U vesmice Chemestúk, kde se narodila a vyrostla, stojí pevnost jejího otce. Doufá, že za jejími hradbami odhalí tajemství své minulosti a najde odpověď na to, proč upír zplodil stvoření, jež dokáže vraždit jeho lid...

Existuje však někdo, kdo nechce, aby se Magiera dozvěděla pravdu - a když její partner, elfí míšenec Leesil, učiní na hradě překvapivý objev, pochopí, proč. Než Leesil odhalí Magieře pravdu, musí zničit tvora, vládnoucího nepředstavitelnou a neomezenou silou, jenž hrozivou kletbou postihl obyvatele malé vesnice...

Zrádce krve

Leesil se narodil jako míšenec, jeho matka byla elfka, otec člověk. Na Bojištích z něj vychovali vraha, špeha a otroka lorda Darmoutha, vládce provincie. Když však Leesil využil svého umění k útěku z Bojišť, stali se z jeho rodičů zrádci. A se zrádci nezná tyran Darmouth slitování...

Ve společnosti Magiery se teď Leesil vrací zpět, aby se postavil stínům minulosti a zjistil, co svým útěkem způsobil...

Rebel

Leesil chce za každou cenu zachránit matku z rukou kasty nemilosrdných zabijáků. A tak musí s Magierou, učenkou Wynn a psím ochráncem Chapem bojovat uprostřed drsné divočiny o život. Pokud přežijí, budou muset čelit nebezpečí elfských teritorií, kultuře prodchnuté tichou krásou, barbarskými zvyky a hluboce zakořeněnou nenávistí k obávanému lidskému národu.

Na místě, kde se Chap narodil, teď musí společníky chránit před nepřáteli i spojenci, přestože je občas nedokáže rozeznat. A když odhalí pravdu, zjistí, jak blízko nepřítel po celou dobu vlastně byl...

Dítě mrtvého boha

Magiera s Leesilem pátrali mnoho měsíců po ztraceném artefaktu, jehož účel je zahalen tajemstvím. Magiera ví jen jedno: musí zabránit tomu, aby padl do rukou vraždícího Vznešeného mrtvého Welstiela, jejího bratra. Nyní ji sny o zámku uvězněném v ledu vedou na jih a ona se vydává na cestu, která se stane posedlostí...

Magieru s Leesilem doprovází učenka Wynn, psí ochránce Chap a dva elfští zabijáci, kteří je střeží, i když sestře mrtvého tak docela nevěří. Kolem Magiery se totiž srocují mocné síly - někdo by dokonce řekl, že sám osud - a chystají se k boji. Nalezení artefaktu může být teprve začátek.

V šeru a stínu

Poté co spolu s Magierou a Leesiem opustila hrad starověkých upírů, vydala se učenka Wynn zpět do sídla Učeného bratrstva, opatrujíc několik textů z dob Velké války, napsaných snad samotnými upíry. Ty společně s deníky, které po celou dobu cesty psala, jsou však bratrstvem zabaveny ke zkoumání a sama Wynn čelí nedůvěře a posměchu. Nikdo jí nevěří, že listiny jsou pravé a její zážitky jsou považovány za výmysl. Z listin však zmizí několik stránek a dva z učenců jsou zavražděni. Wynn je přesvědčena, že za vraždami stojí Vznešení mrtví, a proto se pokusí odkrýt tajemství prastarých textů sama. Netuší ale, jakému nebezpečí bude muset čelit…

Skrz kámen a moře

Nyní se tato epická fantasy soustředí na mladou učenku Wynn, která bez pomoci Magiery a Leesila pokračuje ve své temné pouti - pronásledovaná silami temnoty. Wynn je odhodlaná získat zpátky staré texty, které s sebou přinesla z hradu ve Farlands. Má jen jednu stopu, kde je najít. Zaslechla zašeptané trapasličí slovo, které by mohlo znamenat, že v celé věci mají prsty Kamenochodci.

Vydá se proto do horské pevnosti trpaslíků, aby tuto neznámou sektu našla. Za doprovodu dvou nejistých spojenců - upíra Chanea Andrasa a elfského vlka jménem Stín - musí sestoupit do hlubin a přijít na kloub náboženství předků, ústně předávaným tradicím a zvykům. Posedlá touhou po textech nalezne ještě další hádanky a otázky, pohřbené v tajemství starého a nového světa... a s nimi také nepřítele, kterého považovala za zničeného.

O pravdě a netvorech

Wynn se se svými společníky - upírem Chanem Andrasem a elfskou vlčicí Stín - bezpečně vrátila do Učeného bratrstva. Přestože se jí podařilo získat zabavené deníky, starodávné texty, napsané zapomenutými upíry, jen je zahlédla, a opět jí zmizely z dosahu. Je možné, že i za ten malý úspěch zaplatí vysokou cenu.
Nepřátelství ze strany vedení bratrstva totiž ještě zesílilo. Místo aby ji izolovali, záměrně ji tentokrát dají úkol, který ji odstraní z cesty, co nejdéle to půjde. Wynn má však vlastní plány.
Vydává se pátrat po další pevnosti trpaslíků: místě jménem Bäalâle Seatt, o němž slyšel jen málokdo. Možná je to místo, kde odpočívá prstenec ducha - jeden z pěti záhadných nástrojů, které Prastarý nepřítel využil v bájné válce v Zapomenutých dobách. Ať už způsobilo pád Bäalâle cokoli, Wynn ví, že do toho byla nějakým způsobem zapojena jedna mytická postava: hanebný Pán masakru. A že přímý potomek tohoto masového vraha, zběhlý Kamenochodec, ji ani na okamžik nespustí z očí. Kéž by to bylo to jediné, čeho se musí obávat…


Ke stažení

1.zde
2. zde
3. zde
4. zde
5. zde
6. zde