Soubory, na které je odkazováno , nejsou nahrané tímto blogem. Jde pouze o přesměrování pomocí odkazů na soubory nahrané- vytvořené NIKÝM JINÝM. Já osobně tedy nemám co dočinění se soubory, které se dají samovolně stáhnout.

Prosím všechny, aby mě informovali do komentáře, pokud by se nalezl nefunkční odkaz!!
Děkuji :))


Pokud se vám líbí má tvorba Tajemství osudu a chcete jí sledovat dál, tak můžete na Wattpadu zde: https://my.w.tt/WBjv64bpeO

Tvorba : Ty, jenž značíš slovo poprvé zde: https://my.w.tt/NPrxsPrQkR

Budu ráda za každé shlédnutí a můžete mi samozřejmě i dát hlas ( hvězdičku ) za každou kapitolu, co se vám líbila 😊..
děkuju za podporu 💜

UPOZORNĚNÍ!! DRUHÝ DÍL ( POKRAČOVÁNÍ ) TAJEMSTVÍ OSUDU ODSTARTOVAL!! POKUD SE VÁM LÍBIL PRVNÍ DÍL, TAK POKRAČOVÁNÍ NAJDETE OPĚT NA WATTPADU ZDE 😊💜


Červenec 2016

Domácí pleťová maska na akné a nečistou pleť

30. července 2016 v 11:13 Zajímavosti

Ahoj lidi!! :)))

Jak je u nás známo všechny nás trápí časté problémy. Nejvíce nás, ale trápí VÁHA, CELULITIDA A AKNÉ.


Já se chci dnes zaměřit na akné, jaké nás provází neustále. Všichni sním máme problémy a neustále sním bojujeme a kdykoli máme s ničím problém hledáme vždy řešeníJsou tu různé lékařské zákroky nebo nástroje a nebo přípravky. V naší generaci existuje spousta metod, jak sezbavit nebo spíše částečně zbavit akné.
Já jako obyčejná holka jednoduše používám peeling a pletové masky. Chvíli jsem si tyhle věci kupovala. Zkoušela jsem další a další a další. Ale nakonec jsem si položila otázku ,, A proč bych si nemohla udělat vlastní masku?" No a proč by ne. Musela jsem už jen vybrat ingredience. Jako první se mi vybavila káva, jelikoš jí často používám na nohy proti a na celulitidu. Káva je prostě účiná zbran. A druhá ingredience v mé masce byl pampeliškový med se zázvorem a citronem.Takže recept je

1. NĚKOLIK LŽIC KAFE ( PODLE VAŠÍ POTŘEBY)- NAMLETÉ NEBO POKUD MÁTE ZRNA , TAK JE NAMLÍTE :))
2. NĚKOLIK LŽIC MEDU ( MĚLO BY JICH BÝT STEJNĚ JAKO LŽIC KAFE NEBO VÍCE )
3. TROCHU POMERANČOVÉ NEBO CITRONOVÉ ŠTÁVY ( PODLE POTŘEBY )
4. MALINKO NASTROUHANÉHO ZÁZVORU ( STAČÍ OPRAVDU MÁLO)

3.-4. INGREDIENCE NEMUSÍ MASKA OBSAHOVAT POKUD JE TAM NECHCETE NEBO TO VAŠÍ PLETI NEDĚLÁ DOBŘE. A TAKÉ JE TAM NEMUSÍTE DÁVAT ZVLÁŠT POKUD UŽ JE VÁŠ MED OBSAHUJE, STEJNĚ JAKO TEN MŮJ. :))


Nakonec stačí vše smíchat a nanést na obličej. Masku můžete nechat působit 5-20 minut, podle toho jak vám to vyhovuje. :))


Poslední dopis od tvé lásky

27. července 2016 v 7:51 Knihy ke stažení

Autor: Jojo Moyer

Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award.

Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis, v němž neznámý muž žádá svoji milenku, aby opustila manžela. Elllie příběh, skrývající se za dopisem, okamžitě zaujme - i ona sama má poměr se ženatým mužem.

Rok 1960. Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážné autonehodě a na nic si nepamatuje - na manžela, na své kamarády, ani na to, jaká byla ona sama. Když se však vrátí z nemocnice domů a najde tajný dopis, pomalu se začíná rozpomínat na milence, kvůli kterému byla kdysi ochotná riskovat úplně všechno.


Ke stažení


Be Strong And Stay Strong

24. července 2016 v 14:49 Mé kresby

TAK ZAS PO DLOUHÝ DOBĚ .. NĚJAKÁ TA MOJE KRESBA .. NAKRESLENÁ DNES :DVaše volba!!!!

23. července 2016 v 14:24 Knihy na přání

Ahojjkyy.. Zde mi můžete napsat o zveřějnění jakékoliv knihy a já se vám ji pokusím najít a vyhovět vám :)))Talisman

23. července 2016 v 14:07 Knihy ke stažení

Autor: Nicholas Sparks


Mariňák Logan Thibault na své misi v Iráku najde v písku fotografii usměvavé mladé ženy. Nikdo se po ní neshání, a tak si ji Logan vezme k sobě. Od té chvíle se ho začne až nápadně držet štěstí a stane se jeho talismanem. Když se vrátí zpět do Ameriky, je už přesvědčen o tom, že ta neznámá žena drží klíč k jeho osudu. Prochodí půl země, než ji nakonec najde, ale tím vše teprve začíná. Stane se křehká a zranitelná Elizabeth jeho opravdovým talismanem?


Ke stažení


Zápisník jedné lásky

23. července 2016 v 13:59 Knihy ke stažení

Autor: Nicholas Sparks


Poutavý milostný příběh se odehrává roku 1946 v Jižní Karolíně. Jedenatřicetiletý Noah Caulhoun, válečný veterán z amerického Jihu, se po druhé světové válce vrací domů, aby začal nový život a obnovil zašlou krásu starého venkovského domu na plantáži. I když mu práce přináší uspokojení, stále ho rozechvívá vzpomínka na krásnou Allie, s níž se setkal před čtrnácti lety a kterou miloval hlubokou a upřímnou láskou.
Přestože se mu nepodařilo dívku znovu najít, nemůže zapomenout na jejich společně strávené léto. Pomalu se smiřuje s tím, že bude do konce života pouze vzpomínat, když se jeho milovaná náhle vrací do města, aby se s ním setkala naposledy…

Ke stažení


Možná jednou

19. července 2016 v 8:55 Knihy ke stažení

Autor: Colleen Hoover

Sydney byla se životem spokojená. Ve škole jí to šlo, v práci taky, měla nejlepšího přítele, jakého si mohla přát, a její kamarádka tu pro ni vždycky byla. Až do chvíle, kdy zjistí, že ji ti dva spolu podvádějí… a že to trvá hodně dlouho. Najednou se Sydney ocitá venku, na dešti, bez své kabelky a jen s minimem věcí. Neví, jak dál a co si počne. Pak se ovšem ocitně v bytě souseda, kterého vždycky jen viděla na balkóně a o kterém neví nic jiného, než že výborně hraje na kytaru.
Jaké je její překvapení, když zjistí, že je Ridge hluchý… a že má dlouholetou přítelkyni. To vše až po té, co se do něj zamiluje a je jí jasné, že by její život bez něj byl daleko smutnější. Snaží se své city držet na uzdě a nedávat je příliš najevo, ačkoliv ji to k němu nebezpečně táhne. A vypadá to, že ani Ridge není imunní. Na skutečnosti nepřidává ani jejich vzájemná spolupráce na hudbě.

Ke stažení


Odvrácená tvář lásky

19. července 2016 v 8:49 Knihy ke stažení

Autor: Colleen Hoover

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce?

Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností.

Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…


Ke stažení


Grey

19. července 2016 v 8:21 Knihy ke stažení

Autror: E. L. James

Příběh

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?

Ke stažení


Havraní bratrstvo

11. července 2016 v 8:25 Knihy ke stažení

Autor: Maggie Stiefvater

Osudný polibek

Šestnáctiletá Lila se narodila do rodiny senzibilů a jasnovidců. Ve svém osudu má napsáno, že až políbí svou pravou lásku, dotyčný zemře. Lila se proto rozhodne, že nikdy nikoho líbat nebude. Kluci ji nezajímají a hlavně ne ti z Havraního bratrstva, party bohatých studentů místní elitní školy. S těmi jsou jenom potíže. Jenže když ve své první jasnovidné vizi spatří Ganseyho, vůdce Havraního bratrstva, který má během příštího roku zemřít, nedokáže ho vyhnat z hlavy. Když se s ním pak setká tváří v tvář, polibek smrti se stane reálnou hrozbou...


Ke stažení