Soubory, na které je odkazováno , nejsou nahrané tímto blogem. Jde pouze o přesměrování pomocí odkazů na soubory nahrané- vytvořené NIKÝM JINÝM. Já osobně tedy nemám co dočinění se soubory, které se dají samovolně stáhnout.

Prosím všechny, aby mě informovali do komentáře, pokud by se nalezl nefunkční odkaz!!
Děkuji :))


Pokud se vám líbí má tvorba Tajemství osudu a chcete jí sledovat dál, tak můžete na Wattpadu zde: https://my.w.tt/WBjv64bpeO

Budu ráda za každé shlédnutí a můžete mi samozřejmě i dát hlas ( hvězdičku ) za každou kapitolu, co se vám líbila 😊..
děkuju za podporu 💜

UPOZORNĚNÍ!! DRUHÝ DÍL ( POKRAČOVÁNÍ ) TAJEMSTVÍ OSUDU ODSTARTOVAL!! POKUD SE VÁM LÍBIL PRVNÍ DÍL, TAK POKRAČOVÁNÍ NAJDETE OPĚT NA WATTPADU ZDE 😊💜

Nová kniha!!! Psaná s dalším autorem! Kniha určitě pobaví... budeme rádi za podporu ^^❤❤ najdete zde: https://my.w.tt/WmJblHXw0R


Červen 2018

Finding Cinderella

29. června 2018 v 10:41 Knihy ke stažení
Zdravím lidičky 😁.. Jak všichni víte, tak dnes byl pro některé z nás konec školy. Začínají letní prázdniny, na které se samozřejmě všichni těší, protože kdo by se na ně netěšil ..no ne?!!😍 Takže bych všem chtěla pogratulovat k vysvětšení až už je jakékoliv ( všichni víme, že jsme se snažili, jak to jen šlo ..) 😅.. A dále vám přeju veselé prázdniny!!!.
Dárek pro vás, aby jste měli co o letních dnech dělat!!


Finding Cinderella

Autor: Colleen Hoover

Tato novela patří do série knih Hopeless, ale můžete ji číst i samostatně.
Kniha je založená na příběhu osmnáctiletého Daniela a dívky, která o něj zakopla. Šance vzkvetla, když se dohodli, že budou předstírat lásku k tomu druhému. Ale tato láska přichází s podmínkami: souhlasili, že to bude trvat pouze hodinu a že to bude jen předstírané.
Když jim hodina skončila, dívka utekla jako Popelka, Daniel se snažil přesvědčit sám sebe, že co se mezi nimi stalo, se zdálo perfektní jen proto, že předstírali, že to bylo perfektní. Chvíle jako ty s dívkou jako byla ona, se stávají pouze v pohádkách.
O jeden rok a jeden špatný vztah později, se jeho nevíra v trvající vztahy rozplyne ve chvíli, kdy uvidí Six: dívka se zvláštním jménem a ještě zvláštnější povahou. Daniel si brzy uvědomí, že to, co předstíral, že cítil ohledně Popelky, a co opravdu cítí k Six, se v ničem neliší. Zvláště, když se dozví, že dvě lásky jeho života, jsou vlastně jedna a tatáž osoba.
Bohužel pro Daniela, nalezení jeho Popelky mu nezaručuje to slavné "šťastní až navěky"… spíše to jen více ohrožuje.Ke stažení

Zde
Víš, že tě potřebuju?

28. června 2018 v 10:05 Knihy ke stažení

Autor: Estelle Maskame

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?


První díl: zde

Ke stažení


Navždy s láskou, Lara Jean

26. června 2018 v 10:41 Knihy ke stažení

Autor: Jenny Han

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka
může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a Margot se vrátila na léto domů z vysoké. Ale i když je tak šťastná, něco se bude muset změnit… Zatímco Lara připravuje otcovu svatbu, nemůže již přehlížet velká rozhodnut
í, která bude muset udělat. Kam půjde na vysokou a co to bude znamenat pro její vztah s Peterem? Už viděla, jak se kvůli tomu trápila její sestra, a nechce zažít totéž. Nyní by měla jít na vysokou i Lara a opustit nejen svou rodinu, ale možná i přítele, kterého miluje. Když jí ale srdce a rozum radí něco jiného, pro co by se měla rozhodnout?

Ke stažení


P.S. Stále Tě miluju

26. června 2018 v 10:41 Knihy ke stažení

Autor: Jenny Han

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou?
Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala
ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.

První díl : Všem klukům, které jsem milovala zde

Ke stažení


Dám ti slunce

24. června 2018 v 17:15 Knihy ke stažení

Autor: Jandy Nelson

Jude a její dvojče Noah jsou si neuvěřitelně blízcí. Když je jim třináct, Jude pochopí, že je krásná, a Noah zas, že je gay. Třináctiletý Noah má kromě své sestry už jen jedinou lásku: kreslení. A dělá všechno pro to, aby se dostal na prestižní uměleckou školu. Jude naproti tomu víc řeší kluky. O tři roky později je všechno jinak. Na školu snů se dostala Jude, ale je z ní zakřiknutá šedá myška, co se schovává za své výtvory. Z Noaha se stal pařmen a lamač dívčích srdcí. A jejich máma je mrtvá.

Ke stažení

zde.epub

Poslední výročí

24. června 2018 v 16:59 Knihy ke stažení

Autor: Liane Moriarty


Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu. Neudělala chybu, když tak lehkovážně pustila k vodě Thomase, nejhodnějšího muže, jakého kdy poznala? Sophie začíná mít pocit, že její život uvízl na mrtvém bodě, když jednoho dne zjistí, že jí Thomasova mazaná prateta z Ostrova počmáraných blahovičníků ve své závěti odkázala něco tak nečekaného, že tím Sophii jako pohádková kmotřička obrátí život úplně naruby.
Grace je krásná ledová královna a má všechno, o čem kdy snila: manžela, který ji miluje, a čerstvě narozeného syna. Jak se s tím ale vypořádá, když vidí, jak se Sophie na oba toužebně dívá?
Veronice se v životě nic nedaří a na všechny má dopal. Nejvíc na pratetu Connii za to, že umřela a že do své závěti zahrnula zrovna Sophii! Veronika je odhodlaná závěť napadnout a hnát celou "kauzu" až před nejvyšší soud. A taky vyřešit záhadu Ostrova počmáraných blahovičníků a napsat o tom knihu!

Ke stažení